Categories
Zprávičky

Ulice 1. Máje a Svazarmovská se zbrusu novým povrchem

Rožnov pod Radhoštěm: Nový povrch mají dvě frekventované komunikace směřující k Sídlišti Koryčanské Paseky – ulice Svazarmovská a ulice 1. Máje. Obě ulice už mají rovněž potřebné vodorovné dopravní značení.

O uplynulém víkendu byly ukončeny práce na výměně asfaltových povrchů na ul. Svazarmovská a 1. máje a hotovo je již také potřebné vodorovné dopravní značení. „U obou komunikací byl v rámci oprav vyměněn živičný povrch na ploše 4.900 m 2 , vyměněny byly také poškozené silniční obruby a uliční vpusti a opraveno bylo odvodnění komunikací. Celková cena za uvedené opravy se vyšplhala na 2,070 milionu korun,“ uvedl Drahomír Janíček z odboru správy majetku rožnovského MěÚ.

„Opravám na ulici Svazarmovská a ulici 1. máje předcházela výměna poškozené přístupové komunikace k bytovému domu 1159,1160. Zde byla za částku 334 tisíc korun provedena výměna kamenných kostek za zámkovou dlažbu v délce téměř 60 metrů,“ doplnil Janíček. Veškeré stavební práce proběhly s minimálním omezením provozu.

„Chceme tímto poděkovat všem, kterých se práce spojené s opravou komunikací nějakým způsobem dotkly, za pochopení a vstřícný přístup, bez něhož by opravy na těchto velmi frekventovaných komunikacích nemohly proběhnout,“ uzavřel Drahomír Janíček.

 

Autor tiskové zprávy: Tomáš Gross, MěÚ Rožnov p. R.

Foto: MěÚ Rožnov p. R., iRožnovsko.cz

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“33″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“600″ thumbnail_height=“400″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“35″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Translate »