Categories
Zprávičky

Stavební práce na průtahu Rožnovem omezí dopravu kvůli přeložkám inženýrských sítí

Rožnov pod Radhoštěm: Od příštího týdne bude na sil. I/35 v části od vjezdu do Průmyslového areálu Tesla po benzínovou čerpací stanici umístěno přechodné dopravní značení upozorňující na stavební práce související s rekonstrukcí této komunikace.

P1560964b
Na silnici I/35 bude v průběhu příštího týdne umístěno přechodné dopravní značení upozorňující řidiče, že kolem silnice probíhají stavební práce. „Dopravní značení bude na levé straně ve směru příjezdu do Rožnova a na středním dělícím pruhu vozovky a to v úseku od zadního vjezdu do průmyslového areálu (u žel. přejezdu) až po výjezd z benzínové čerpací stanice OMW,“ uvedl Marek Moll z rožnovského MěÚ.

P1560968b

„Toto dopravní značení bude instalováno v souvislosti s přeložkami inženýrských sítí, zejména pylnovodu společnosti RWE. Zhotovitel stavby nepředpokládá výraznější omezení dopravy, značení nebude zasahovat do celého jízdního pruhu a rovněž veškerá stávající odbočení budou průjezdná. Lokálně a krátkodobě však může dojít i k většímu zásahu do tělesa komunikace a tím k zúžení průjezdné šířky pro vozidla, vždy však bude zachován provoz v obou směrech,“ doplnil Moll.

P1560973b

„V následujícím týdnu (od 29.6.2015) pak bude po dobu několika dnů, vždy v jednom pruhu tak, aby byl umožněn průjezd, uzavřen zmíněný zadní vjezd do areálu Tesly a to z důvodů pokládky nového potrubí pod komunikaci,“ upozornil Marek Moll.

P1560975b

Autor tiskové zprávy: Tomáš Gross, MěÚ Rožnov p. R.

Foto: iRožnovsko.cz (doplněna aktuální situace z pondělí 22.6.2015)

Translate »