Categories
Zprávičky

Rožnovské venkovní koupaliště zahajuje sezonu

Rožnov pod Radhoštěm: Rožnovské koupaliště zahajuje tuto sobotu 2. 6. 2018 svou letní sezonu. K dispozici bude 25-ti metrový plavecký bazén, 50-ti metrový bazén s vodními atrakcemi vodním banánem a vodní trampolínou, dětské brouzdaliště s malou dětskou skluzavkou a také rekreační bazén s řadou atrakcí. Otevřeno bude v červnu od pondělí do pátku vždy od 11,00 do 19,00 hodin, o víkendech pak od 9,00 do 20,00 hodin.

Od soboty 2. 6. bude otevřeno rožnovské venkovní koupaliště. To prošlo v roce 2014 rekonstrukcí za 26 milionů korun, díky které mají malí i velcí návštěvníci koupaliště k dispozici řadu atrakcí.

„V provozu bude od soboty 25-ti metrový bazén, 50-ti metrový bazén s vodními atrakcemi vodním banánem a vodní trampolínou, dětské brouzdaliště a také rekreační bazén s atrakcemi. V něm mohou zájemci vyzkoušet 10 metrů dlouhou a 3 metry širokou skluzavku, vodní číši, vodní masážní chrlič, dvě vodní masážní děla, masážní perličková lůžka a masážní perličkové, divokou řeku nebo houpací bazén,“ pozval na koupaliště jednatel provozující společnost Stanislav Zlámal. „Otevírací doba je stejná jako v minulém roce. Tedy v červnu pondělí až pátek od 11 do 19 hodin, o víkendech od 9 do 20 hodin. A o prázdninách pak denně od 9 do 20 hodin. A nejlepší zpráva nakonec. Ve srovnání s posledními dvěma roky se nemění ani výše vstupného,“ doplnil Stanislav Zlámal.

Autor tiskové zprávy: Tomáš Gross, MěÚ Rožnov p. R., foto: KRYTÝ BAZÉN ROŽNOV, spol. s r. o.

 

Další informace o rožnovském koupališti najdete na https://www.krytybazen.cz/koupaliste

 

Translate »