Categories
Zprávičky

Křižovatka U Janíků bude na týden částečně uzavřena

Rožnov pod Radhoštěm: Ve dnech 26.9. – 3.10. bude uzavřena část křižovatky U Janíků směrem na ulici 5. Května. Týdenní úplné uzavření jednoho ramene křižovatky si vyžádají práce související s rekonstrukcí komunikace I/35.

Stavební firma definitivně potvrdila termín uzavření jednoho ramene křižovatky U Janíků. Směrem na ulici 5. Května se motoristé od světelné křižovatky U Janíků nedostanou ve dnech 26.9. – 3.10.2015. Současně bude na vjezdu do křižovatky z centra města (most přes Bečvu) zákaz odbočení doprava – tedy směrem na nábřeží (k poliklinice).

krizovatka_u_janiku_uzaverka

Objízdné trasy povedou jednak průmyslovým areálem Tesla (pro osobní i nákladní dopravu) a jednak ulicí Bezručova(kolem Kina Panorama – pro vozidla do 7,5 t). „Chceme, aby dopad na dopravu ve městě byl co nejmenší. I přes všechna opatření nás ale čekají komplikace, za které se občanům a omlouváme a prosíme je o trpělivost a pochopení. A samozřejmě, pokud to jen trošku půjde, tak aby v době uzavírky ramena křižovatky volili jiný způsob dopravy do města než osobním autem,“ požádal již dříve Rožnovany starosta města Radim Holiš.

Autor tiskové zprávy: Tomáš Gross, MěÚ Rožnov p. R.

Translate »